| Kiedy was nie ma to jakby nagle | G e |
| zabrakło w moim życiu muzyki, | C D |
| kiedy was nie ma to czas mnie straszy, | G e |
| że przeminę, że będę chwilą. | C D |
| Kiedy was nie ma to jakby niebo | G e |
| miało się rozstać na zawsze ze słońcem, | C D |
| kiedy was nie ma dosyć mam wszystkiego | G e |
| i pragnę stąd na zawsze odejść. | C D |
| |
| Moi przyjaciele, moi przyjaciele | G e |
| moi przyjaciele, bądźcie zawsze ze mną. | C D |
| Moi przyjaciele z wami wiem, | G e |
| że wszystko mogę wystarczy tylko chcieć. | C D |
| |
| Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować, | G e |
| jak wytłumaczyć, że bez wasz mnie nie ma, | C D |
| przytulam do was swoją wdzięczność | G e |
| i miłość moją w modlitwę zamieniam. | C D |
| Milion aniołów narysuję | G e |
| i wszystkie na raz postrącam z nieba, | C D |
| dom na górze wybuduję | G e |
| i zagram dla was kiedy trzeba. | C D |
| |
| Moi przyjaciele, moi przyjaciele | G e |
| moi przyjaciele, bądźcie zawsze ze mną. | C D |
| Moi przyjaciele z wami wiem, | G e |
| że wszystko mogę wystarczy tylko chcieć. | C D |